Hizmetler

Özel Baskı

  HIZLI BASKI

  Hızlı baskı tekniği ile hazır standart torbalarımız üzerine 500/1.000 adet gibi düşük miktarlarda baskı yapabilmekteyiz. Hızlı baskı tekniğinde torbanın zemin rengi değiştirilememektedir yani komple zemin baskısı yapılamamaktadır. Ağırlıklı olarak yazı ve logo gibi baskılar tercih edilmesine karşılık 6 renge kadar baskı yapılabilmektedir.

   

  ORİJİNAL BASKI

  Flexo Baskı

  Kauçuk klişeler ile hammaddeye baskı yapılmaktadır. Baskı yapılan malzeme, varsa diğer katmanlar ile lamine edilir ve sonrasında kesim makinelerinde kesilerek torba haline getirilir. 12 renge kadar baskı yapılabilmektedir ancak minimum miktarı 500 kg dir.

   

  Rotogravür (Tifdruk) Baskı

  Metal silindirler ile hammaddeye baskı yapılmaktadır. Kalıp maliyeti flexo baskıya göre daha yüksektir ancak insan yüzü gibi yüksek çözünürlük gerektiren baskılarda flexo baskıya göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Baskı yapılan malzeme, varsa diğer katmanlar ile lamine edilir ve sonrasında kesim makinelerinde kesilerek torba haline getirilir. 12 renge kadar baskı yapılabilmektedir ancak minimum miktarı 500 kg dir.